zwierzeta_do_Anglii

Jaki środek transportu wybrać, gdy jedziemy do Anglii?

Jaki środek transportu wybrać, gdy jedziemy do Anglii?

Decydujemy się na wyjazd do Anglii ze względu na to, aby zwiedzić ten piękny kraj, ale i również zostać tam na dłużej. Wiele Polaków wciąż wyjeżdża do Anglii w celach zarobkowych. W zależności od tego między innymi w jakim celu wybieramy się na Wyspy, powinniśmy dobrać środek transportu, który pozwoli nam w najbardziej optymalny dla nas sposób przekroczyć granicę.

Turystycznie samolotem?

Lot samolotem do Wielkiej Brytanii jest często wybieraną opcją. Bez wątpienia jego atutem jest szybki czas dotarcia na miejsce docelowe. W stolicy Anglii, Szkocji, czy jakiegokolwiek innego miasta w Zjednoczonym Królestwie jesteśmy już w około godzinę. To sprawia, że zdecydowanie się na podróż właśnie tym środkiem transportu jest idealne wtedy, gdy zależy nam na czasie.

Za lot do Anglii możemy zapłacić nawet kilkadziesiąt złotych. Pod warunkiem, że odpowiednio wcześnie zabookujemy sobie bilet. W przeciwnym razie – jeśli będzie to ostatni dzwonek na jego zakup – może się okazać, że jego cena gwałtownie wzrośnie. Ta zależność czasowa jest czymś typowym w transporcie lotniczym. Może być jednak sporym zaskoczeniem dla osób, które na co dzień podróżują innymi środkami transportu. Warto sobie zapamiętać jedną rzecz – jeśli planujesz lot samolotem zamówienia na bilety dokonaj możliwie jak najwcześniej.

Wiele osób myśli, że podróż środkiem lotniczym ograniczy się do kilkudziesięciu minut. Są oni jednak w błędzie. W czas przejazdu warto wliczyć również minuty, które są nam niezbędne do dojazdu na lotniska i do miasta, a także – czasem bardzo długą i uciążliwą – odprawę.Latanie samolotem jest dobre dla krótkich, turystycznych wypadów jeszcze z jednego względu. Chodzi oczywiście o bagaż. Na większości statków pasażerskich jego ilość jest mocno ograniczona, a za każdy dodatkowy musimy słono zapłacić. Jeśli chcemy zostać w Anglii na dłużej, to zdecydowanie warto jest wybrać alternatywny środek transportu, który będzie gwarantował nam znacznie większą elastyczność w tym zakresie.

Jedziesz do Anglii na dłuższy czas? Wybierz busa!

Niektórzy nie mają zamiaru odrywać stóp od ziemi więcej niż na kilkanaście metrów i nie wyobrażają sobie wybrać się w podróż samolotem. Mają oni do swojej dyspozycji alternatywę w postaci przewozu osób busami. Jednak nie tylko oni. Busy do Anglii są doskonałym rozwiązaniem dla wszystkich tych, którzy chcą zabrać ze sobą więcej bagażu lub cenią sobie większy komfort.Podróżując samolotem nie mamy co liczyć na dużą ilość miejsca przeznaczonego dla nas. Jeśli kiedykolwiek narzekaliście na niedostateczną przestrzeń w autobusach, czy innych lądowych środkach transportu, to podróżując samolotem będziecie czuć się jak sardynki w puszce.

 

speedbus do Anglii

Busy przeznaczone do transportu międzynarodowego posiadają szerokie i wygodne kanapy, na których zaznanie odrobiny snu nie będzie żadnym problemem. Wiele z nich wyposażonych jest również w dodatkowe udogodnienia takie, jak klimatyzacja, WiFi, TV, DVD, co sprawia, że przewozy do Anglii są nie tylko bezpieczne, ale również bardzo komfortowe.