Tel. +48 537-896-896  | 

BUSY POLSKA - NIEMCY - HOLANDIA - BELGIA - ANGLIA

SPEED BUS
http://speedbus.pl  !!!
 
JAKOŚĆ BEZ KOMPROMISÓW !!!!

Tel. +48 537-896-896  | 

SPEED BUS

BUSY POLSKA - NIEMCY - HOLANDIA - BELGIA - ANGLIA

Tel. +48 537-896-896  | 

SPEED BUS

BUSY POLSKA - NIEMCY - HOLANDIA - BELGIA - ANGLIA

Tel. +48 537-896-896  | 

SPEED BUS

BUSY POLSKA - NIEMCY - HOLANDIA - BELGIA - ANGLIA

  URLOP W POLSCE                        BUSY DO POLSKI W WYJĄTKOWEJ CENIE !!!
                                 POLSKA -ANGLIA
                                    
ZAPYTAJ O CENĘ BILETU !!! 

SPEED  BUS

BUSY POLSKA - NIEMCY - HOLANDIA - BELGIA - ANGLIA

               SPEED BUS

                       MOTOCYKLE i ROWERY

Transport rowerówTransport motocykli

Transport motocykli i rowerów.

Jednoślady to pasja wielu osób. Jazda na nich jest przyjemnością, nie zawsze jednak można na nich jechać. Niekiedy jednak zachodzi konieczność ich przewiezienia. Jeśli szukacie Państwo możliwości przewiezienia jednośladu z Niemiec, Holandii, Belgii, Anglii do Polski, zachęcamy do skorzystania z naszej oferty.  Sweet Bus zajmie się tym z pełnym profesjonalizmem. Przewóz motocykli do Polski oraz przewóz rowerów to usługi, którymi zajmujemy się od dawna. Mamy odpowiednie doświadczenie, możliwości techniczne i gwarantujemy kompleksową realizację usługi.  

Realizacja usługi przewozu busami.

Przewozimy motocykle i rowery, które klient chce przetransportować do Polski, z uwagi na przeprowadzkę lub z uwagi na ich zakup za granicą. Odbieramy motocykle i rowery kupione z zagranicznych portali aukcyjnych lub nabyte w inny sposób Dojeżdżamy pod wskazany adres odbioru i zajmujemy się kompleksową realizacją usługi transportu. Bez względu na to czy chodzi o przewóz rowerów do Polski czy o przewóz motocykli - wykonujemy usługę tak samo profesjonalnie.  

Sprawdzanie ładunku do busa.

Odbierając jednoślad, dokonujemy sprawdzenia, by upewnić się, że jest to pojazd, który mamy przewozić a jego stan jest zgodny z tym, co twierdzi nasz zleceniodawca. W przypadku niezgodności, kontaktujemy się z Państwem w celu wyjaśnienia. Nigdy nie realizujemy usługi transportu, tylko dlatego, iż została zlecona. Jeśli przewozimy to tylko to, czego oczekuje klient. To istotne szczególnie w przypadku motocykli czy rowerów zakupionych z portali aukcyjnych lub odbieranych od sprzedawców. Zlecając nam usługę transportową, macie Państwo pewność, iż dostarczymy to, co chcecie otrzymać.  

Zabezpieczanie jednośladu do przewozu busem.

Transport jednośladu to przedsięwzięcie, któremu trzeba poświęcić sporo uwagi. Kluczową sprawą jest odpowiednie, zabezpieczenie przewożonego jednośladu, by w trakcie transportu nie doszło do jego uszkodzeń. Transport rowerów i motocykli wykonujemy pojazdami, które są przystosowane do przewozu jednośladów, posiadają odpowiednie uchwyty i możliwości zamocowania jednośladu. Bardzo dużą uwagę przywiązujemy do odpowiedniego zamocowania przewożonego pojazdu, który przecież w trakcie transportu będzie poddawany wstrząsom i naprężeniom. Pojazd zabezpieczamy dodatkowo folią bąbelkową, kocami, innymi materiałami, które zagwarantują brak uszkodzeń w trakcie wykonywania transportu. W przypadku transportu motocykli czy rowerów jest to bardzo istotne.  

Transport w naszym wykonaniu to brak ryzyka uszkodzeń, przewrócenia się jednośladu czy zniszczeń związanych z innymi przyczynami. Wiemy doskonale – jednoślady, które są powierzane do transportu, mają dla naszych klientów dużą wartość, którą można przeliczyć na duże pieniądze. Z naszej strony możemy zagwarantować – zrobimy wszystko, by powierzone mienie dotarło pod wskazany adres w stanie całkowicie nienaruszonym. Warto dodać: załadunek i rozładunek pojazdów odbywa się w profesjonalny i sprowadzony sposób. Używamy do tego celu odpowiednich najazdów dla motocykli, unikając w ten sposób przypadkowym uszkodzeń jednośladów w trakcie nie zawsze łatwej operacji załadunku czy wyładunku.          

Samochody.

Transport jednośladów wykonujmy odpowiednimi samochodami dostawczymi, dostosowanymi do realizacji takich usług. Rzecz jasna w razie potrzeby używamy również przyczepek odpowiednich do transportu motocykli. 

Umowa i inne dokumenty. 

 Zlecając nam usługę transportu możecie Państwo mieć pewność, że realizacja usługi odbędzie się zgodnie z przepisami prawa. Realizacja usługi transportowej odbywa się na podstawie umowy. Ładunek, który mamy przewieźć podlega ubezpieczeniu. Posiadamy niezbędne polisy ubezpieczeniowe, dzięki czemu możecie państwo mieć pewność, iż w przypadku zdarzeń losowych nie poniesiecie strat. 

Busy regularnie i zawsze na czas. 

 Transporty z wymienionych krajów do Polski wykonujemy regularnie. Z uwagi na możliwości samochodów, zachęcamy jednak do wcześniejszego ustalenia terminu, by mieć pewność, realizacji usługi. 

Oferta busów atrakcyjna cenowo. 

 Transport motocykla lub roweru zawsze wiąże się z kosztami. W przypadku firmy Speedbus, ceny transportu są zawsze konkurencyjne. Zlecając nam usługę transportową, możecie Państwo mieć pewność, iż koszt będzie akceptowalny dla obu stron. Przy nietypowych zleceniach, zachęcamy do wcześniejszego kontaktu. Nie mamy nic przeciwko cenom ustalanym indywidualnie.

Zaufaj fachowcom w przewozie do Polski. 

 Sweet Bus to przedewszystkim doświadczenie. Jeśli szukacie Państwo sprawdzonego przewodnika, który przewiezie Państwa jednoślad, zapraszamy do skorzystania z naszych usług. W przypadku dodatkowych pytań, czy wątpliwości, zapraszamy się do kontaktu z naszą firmą. Wyjaśnimy wszelkie wątpliwości związane z realizacją usługi transportowej i odpowiemy na wszelkie pytania związane ze świadczonymi przez nas usługami. Jesteśmy przekonani, że wykonana przez nas realizacja transportu jednośladu, spotka się z Państwa pozytywną opinią. Od początku istnienia naszej firmy i świadczenia tego rodzaju usług transportowych hołdujemy jasnemu przekonaniu – przede wszystkim klient. Bez względu na zakres usługi, odległość przewozu, ładunek, czy wartość zlecenia transportowego, do jego realizacji podchodzimy zawsze z pełnym profesjonalizmem. Zachęcamy do skorzystania z usług naszej firmy. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą transportu rowerów i motocykli, skuterów, quadów, maszyn średniej wielkości, mebli, RTV i wiele wiecej. Dzięki doświadczeniu, profesjonalizmowi i znajomości rynku, stworzyliśmy naprawdę wartą zainteresowania ofertę transportu miedzynarodowego motocykli i rowerów. Posiadamy bogatą flotę mikrobusów, które odpowiadają standardom europejskim. Oferujemy przewóz motocykli rowerów, skuterów w całej Europie.

Do każdego zlecenia transportowego podchodzimy indywidualnie w związku z czym prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy celem ustalenia szczegółow.

Opracowujemy trasy tak, aby transport sprzętu  był  najkrótszy. Nasza firma oferuje Państwu możliwość nadani i odbioru przemiotu transportu w dowolnie ustalonym miescu w Polsce lub Niemczech, Holandii, Belgii czy Anglii.