Tel. +48 537-896-896  | 

BUSY POLSKA - NIEMCY - HOLANDIA - BELGIA - ANGLIA

SPEED BUS
http://speedbus.pl  !!!
 
JAKOŚĆ BEZ KOMPROMISÓW !!!!

Tel. +48 537-896-896  | 

SPEED BUS

BUSY POLSKA - NIEMCY - HOLANDIA - BELGIA - ANGLIA

Tel. +48 537-896-896  | 

SPEED BUS

BUSY POLSKA - NIEMCY - HOLANDIA - BELGIA - ANGLIA

Tel. +48 537-896-896  | 

SPEED BUS

BUSY POLSKA - NIEMCY - HOLANDIA - BELGIA - ANGLIA

  URLOP W POLSCE                        BUSY DO POLSKI W WYJĄTKOWEJ CENIE !!!
                                 POLSKA -ANGLIA
                                    
ZAPYTAJ O CENĘ BILETU !!! 

SPEED  BUS

BUSY POLSKA - NIEMCY - HOLANDIA - BELGIA - ANGLIA

                        


            SPEED BUS 

                                                                                             
                  PRZEPROWADZKIPrzeprowadzki na poziomie

To, co w przypadku przeprowadzek krajowych wydaje się ważne, przy przeprowadzkach międzynarodowych nabiera jeszcze większego znaczenia. Jakość świadczonych usług powinna być dla Państwa zawsze podstawowym kryterium wyboru. Wiele firm świadczących podobne usługi jako swój główny atut prezentuje niską cenę lub szybkie wykonanie usługi, co jest oczywiście ważne, ale w żadnym razie nie gwarantuje zadowolenia.

Bezpieczeństwo w podróży do Anglii

Bezpieczeństwo jest zagadnieniem, któremu należy zawsze poświęcić wiele uwagi. Przy przeprowadzkach busem i autem ciężarowym mówi się o bezpieczeństwie w nieco innym kontekście. W przypadku przewozów pasażerskich ważne jest, aby bus był w pełni sprawny technicznie, prowadzony nie tylko przez wykwalifikowanych kierowców, ale także, aby pasażerowie mieli zapewnione odpowiednie zabezpieczenia, na przykład w postaci pasów bezpieczeństwa. Jednak pojęcie to powinniście Państwo rozumieć szerzej – elementem bezpieczeństwa jest też klimatyzacja w pojeździe czy obiad. Należy bowiem uznać, że komfort jest pochodną bezpieczeństwa. Nie można natomiast mówić o bezpiecznej podróży w pasach, jeśli kierowca nie jest wypoczęty, prawda?

W przypadku transportu mienia samochodem ciężarowym zawsze upewnijcie się Państwo, że Państwa mienie zostanie we właściwy sposób zabezpieczone. Kartony czy folia, w które pakowane są przedmioty to za mało. Ze względu na siły, jakie mogą działać na ładunek, powinien on zostać unieruchomiony, co z jednej strony przesądza o bezpieczeństwie przedmiotów, które nie ulegną uszkodzeniu, ale z drugiej też ma znaczenie dla komfortu i bezpieczeństwa osób poruszających się w przedziale pasażerskim.

Kiedy więc kolejny raz przeczytacie Państwo, że jakaś firma oferuje przeprowadzki pasażerskie, które są bezpieczne, ponieważ bus wyposażony został w pasy bezpieczeństwa, pamiętajcie Państwo, że są one jedynie jednym z elementów, który chroni Państwa zdrowie, życie i wartościowe mienie w przypadku transportu samochodem ciężarowym.

Trasa do Anglii

Na trasach międzynarodowych, nawet tych pozornie krótkich, do Niemiec, Holandii, Belgii czy Anglii, odpowiednia trasa jest czymś elementarnym. Już do jednego z pierwszych modeli Forda dołączana była instrukcja, w której napisano między innymi: nigdy nie wybieraj drogi gorszej jakości, choćby była krótsza, jeśli możesz wybrać drogę dłuższą, ale pewną. Ta sama zasada obowiązuje przy przeprowadzkach busami lub samochodami ciężarowymi. Doświadczony kierowca to tylko jeden z elementów układanki – nawet najlepszy kierowca i idealny pojazd nie są w stanie czasem sprostać wyzwaniom rzucanym przez drogę. Pamiętajcie Państwo, aby zawsze przed wyjazdem upewnić się, co do trasy planowanego przejazdu.  Niważne czy jest to Anglia, czy bus do Szwecji. Państwa komfort, zapewni spokój ducha, a świadomość, że kierowca dobrze zna trasę, na pewno będzie też dawała gwarancję, że Państwo sami i Państwa mienie jesteście maksymalnie bezpieczni. Czas Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że czas jest dla Państwa ważny, dlatego staramy się każdą przeprowadzkę zaplanować tak, aby trwała jak najkrócej. Jednocześnie jednak nie staramy się za wszelką cenę zaoszczędzić na czasie. Nasi kierowcy nie przekraczają prędkości tylko po to, aby kosztem bezpieczeństwa zmieścić się w arbitralnym przedziale czasowym. Jedziemy tak szybko, jak to w danych warunkach możliwe, ale jeśli komfort pasażerów albo bezpieczeństwo mienia wymagają zaplanowania innej, dłuższej trasy, robimy to.

Kiedy wybieracie Państwo firmę, która będzie miała zająć się przeprowadzką, zwróćcie Państwo uwagę na fakt, że nie wszędzie pasażerowie busa mogą liczyć na obiad wliczony w cenę. Jeśli uznajecie Państwo, że w czasie kilkunastogodzinnej podróży przerwa na obiad nie jest konieczna, możecie oczywiście oszczędzić godzinę i nie zatrzymać się nigdzie po drodze. My jednak mamy na tyle dużo doświadczenia, żeby zdawać sobie sprawę z tego, że nasi pasażerowie, nawet jeśli będą w trasie o godzinę dłużej, chętnie zjedzą smaczny i zdrowy posiłek w trasie. Czas jest dla nas bardzo ważny, ale nie ulegamy presji – działamy tak, aby zapewniać komfort, spokój i bezpieczeństwo, a na pewne czynniki nie mamy wpływu. Choć zatrudniamy genialnych kierowców i dysponujemy doskonałymi pojazdami, nie jesteśmy czasem w stanie ominąć zatorów drogowych albo zignorować trudnych warunków pogodowych.

Cena Busa do Anglii

Cena jest ważnym atrybutem każdej usługi, jednak jej obniżka czasem jest pozorna. Prosimy, abyście Państwo zawsze pytali, w każdej firmie, którą sprawdzacie, co obejmuje cena przejazdu. Jeśli wykupicie Państwo przeprowadzkę u nas, to możecie mieć Państwo pewność, że po drodze nie pojawią się żadne dodatkowe koszty, a podana przez nas wycena będzie już ostateczną kwotą. Nie staramy się ukrywać opłat – dajemy Państwu pełen cennik, przedstawiamy jasną i zrozumiałą wycenę. Szanujemy Państwa czas, dlatego nie każemy Państwu we własny zakresie kupować posiłku ani dopłacać za bagaż – kontaktując się z nami, od razu ustalacie Państwo indywidualne warunki współpracy, dzięki czemu może otrzymujecie Państwo cenę wyższą niż u konkurencji, ale za to pełną. Po co mielibyśmy tworzyć sztuczne promocje? Wolimy współpracę na jasnych zasadach.