Tel. +48 537-896-896  | 

BUSY POLSKA - NIEMCY - HOLANDIA - BELGIA - ANGLIA

SPEED BUS
http://speedbus.pl  !!!
 
JAKOŚĆ BEZ KOMPROMISÓW !!!!

Tel. +48 537-896-896  | 

SPEED BUS

BUSY POLSKA - NIEMCY - HOLANDIA - BELGIA - ANGLIA

Tel. +48 537-896-896  | 

SPEED BUS

BUSY POLSKA - NIEMCY - HOLANDIA - BELGIA - ANGLIA

Tel. +48 537-896-896  | 

SPEED BUS

BUSY POLSKA - NIEMCY - HOLANDIA - BELGIA - ANGLIA

  URLOP W POLSCE                        BUSY DO POLSKI W WYJĄTKOWEJ CENIE !!!
                                 POLSKA -ANGLIA
                                    
ZAPYTAJ O CENĘ BILETU !!! 

SPEED  BUS

BUSY POLSKA - NIEMCY - HOLANDIA - BELGIA - ANGLIA

Przewóz osób do Niemiec, Holandii, Belgii oraz Anglii.

W ostatnich latach coraz więcej osób decyduje się na wyjazd za granicę w poszukiwaniu lepszego "jutra". Chcąc wyjechać, dobrze byłoby zainteresować się firmami oferującymi przewozy międzynarodowe. Nasza firma oferuje przewozy do Holandii, Niemiec oraz Belgii - są to najpopularniejszych krajów wśród emigrantów. Korzystając z naszych usług, mają Państwo gwarancję przyjemnej podróży. Z naszej strony postaramy się zrobić wszystko, aby była ona jak najmniej uciążliwa. Misją naszej firmy jest jak najszybszy, bezpieczny i komfortowy dowóz Państwa pod wskazany adres. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, cieszymy się uznaniem wielu Klientów, którzy chętnie polecają nasze usługi kolejnym osobom. 

przewozy do Anglii, busy osobowe

Oferujemy zarówno przewóz osób, jak również przewóz paczek. Warto zwrócić uwagę na fakt, że ceny naszych usług są naprawdę konkurencyjne. Przewozy do Niemiec to koszt od 260 zł, przewozy do Holandii i Belgii kosztują od 280 zł, do Anglii zaś od 350 zł. Są to ceny przewozu w jedną stronę. Oczywiście, dbamy o to, aby nasi Klienci byli zadowoleni i z chęcią korzystali z naszych usług. W tym celu wprowadziliśmy wiele promocji, które z pewnością Państwa zainteresują. Osobom, które po raz czwarty korzystają z naszych usług, przysługuje pięćdziesięcioprocentowy rabat. Dbając o komfort i dobre samopoczucie przewożonych osób, w cenie każdego biletu nasza firma oferuje obiad w cenie zakupionego biletu. Wartą rozpatrzenia opcją jest zamówienie kursu w obie strony. Wówczas przysługuje Państwu zniżka w wysokości dziesięciu procent. Dodatkowo dzieciom poniżej 13. roku życia tudzież seniorom powyżej 55. roku życia przysługuje dwudziestoprocentowy rabat od właściwej ceny biletu. 

Komfort i bezpieczeństwo

 Decydując się na nasze usługi przewozy do Anglii, mają Państwo pewność, że będą Państwo podróżować wyjątkowo komfortowymi oraz wygodnymi busami: Mercedes Sprinter oraz Ford Transit. Są one poddawane szczególnie rygorystycznym kontrolom diagnostycznym, spełniają niezbędne normy techniczne i unijne. Wszystko, aby zapewnić Państwu maksymalne bezpieczeństwo. Aby uczynić podróż bardziej komfortową, nasze busy zostały wyposażone w trzystrefową klimatyzację na każdy rząd siedzeń, dzięki czemu jazda w letnim upale nie będzie problemem. Jeżeli chodzi o podróż zimą, oferujemy także ogrzewanie postojowe, które zapewnia ciepło w trakcie postojów.

usługi przewozowe do Wielkiej Brytanii

W naszej firmie zatrudniamy jedynie kierowców z wieloletnim doświadczeniem, którzy za cel stawiają sobie komfortową, bezpieczną podróż, a co za tym idzie - Państwa zadowolenie. Nasi kierowcy to osoby, które doskonale znają nie tylko przepisy drogowe, ale również trasę. Dzięki temu podróżując z nami, docierają Państwo pod wskazany adres bezproblemowo, szybko, bezpiecznie i punktualnie. Każdy z naszych kierowców został dokładnie sprawdzony pod względem doświadczenia, znajomości przepisów oraz trasy, ponadto wszyscy odbyli odpowiednie szkolenia. Robimy wszystko, aby nasi kierowcy respektowali przepisy drogowe oraz te dotyczące czasu jazdy oraz przerw w podróży. Dopilnowujemy, aby nasi kierowcy byli wypoczęci przed podróżą. 

Każdy z naszych kierowców ma zrobione aktualne badania psychotechniczne. Wszystko po to, aby podróż z naszą firmą była dla Państwa przyjemna i aby chętnie Państwo do nas wracali oraz polecali innym. Dzięki profesjonalnej kadrze, odpowiednio wykwalifikowanej i sprawdzonej, oraz doskonałym pojazdom nasza firma gwarantuje Państwu spokojną, komfortową a przede wszystkim bezpieczną podróż. 

W szczególności zależy nam na zadowoleniu naszych Klientów, dlatego też zapewniamy Państwu najwyższy standard podróży. Największym atutem naszej firmy jest fakt, iż zatrudniamy jedynie kierowców z wieloletnim doświadczeniem w zakresie przewozu osób oraz rzeczy. Dodatkową zaletą są najnowocześniejsze busy, w które jest zaopatrzona nasza firma. Doskonale radzą sobie one w każdych warunkach jazdy, a do tego są przystosowane do Państwa, aby podróż była możliwie najbardziej komfortowa.

Logistyka

Logistycy zatrudnieni w naszej firmie znakomicie opracowują trasy tak, aby podróż była optymalnie najkrótsza. Ponadto nasza firma oferuje Państwu możliwość odbioru pasażera z miejsca zamieszkania i dowiezienie go przez wskazany pod niego adres, tzw. system "door to door". 

W celu zapewnienia maksymalnego komfortu, zarówno nasza firma, jak i podróżujący są zobowiązaniu do przestrzegania regulaminu. Klienci, korzystający z naszych usług, zobowiązani są do posiadania dokumentu uprawniającego do przekroczenia granicy, okazania wymaganych dokumentów w przypadku kontroli, zapewniania pasów bezpieczeństwa w pojeździe, pozostawienia porządku w pojeździe oraz stosowania się do zaleceń kierowcy. Ponadto, w związku z faktem, że zależy nam na jak najkrótszym czasie podróży oraz punktualności, prosimy, aby podróżujący oczekiwał w uzgodnionym miejscu o ustalonym wspólnie czasie. Ważnym jest fakt, że w naszych pojazdach obowiązuje absolutny zakaz palenia oraz spożywania napojów alkoholowych, a w razie niezastosowania się do tego zakazu, zastrzegamy sobie możliwość odmowy dalszego przewozu osobie nietrzeźwej lub zachowującej się w sposób uciążliwy dla współpasażerów. Nasza firma natomiast zobowiązuje się do przewiezienia pasażera we wcześniej uzgodnione miejsce, w możliwie najkrótszym czasie, w jak najbardziej komfortowych warunkach. Aby zapewnić pasażerom maksymalne bezpieczeństwo, każdy z nich zostaje objęty ubezpieczeniem od następstw nieszczęśliwych wypadków (NNW), które dotyczy jedynie sytuacji, jakie mogą zdążyć się w trakcie pobytu pasażera w pojeździe.

Bagaż

Każdy z naszych pasażerów ma możliwość zabrania ze sobą nieodpłatnie dwóch sztuk bagażu, ale rozumiemy oczywiście, że czasami potrzeba większej ilości. W takiej sytuacji prosimy o zgłoszenie tego faktu podczas rezerwacji miejsca. Zabrania się jednak przewożenia w bagażu przedmiotów i materiałów, które mogą być niebezpieczne dla współpasażerów lub stwarzają niebezpieczeństwo w transporcie. Zastrzegamy, iż w razie uzasadnionego podejrzenia, kierowca ma prawo sprawdzić, czy bagaż nie narusza regulaminu.

Rezerwacja miejsc

Rezerwacja miejsca w naszych busach odbywa się drogą telefoniczną lub e-mailową. Dokonywać rezerwacji można całodobowo, co z pewnością jest bardzo komfortowe dla Klientów, którzy mają niewiele czasu "w ciągu dnia". Wyjazdy z Polski odbywają się dwa razy w tygodniu: we wtorki i w piątki. Jeżeli chodzi o wyjazdy do Polski to mają one miejsce również dwa razy w tygodniu i są to środy tudzież soboty. Robimy wszystko, aby podróż zajmowała jak najmniej czasu i aby nasi Klienci punktualnie dotarli pod wyznaczony adres. Nasza firma cieszy się zaufaniem klientów, którzy chętnie do nas wracają i decydują się korzystać z naszych usług ponownie. Jesteśmy rzetelną i sprawdzoną firmą, zatrudniającą najlepszych kierowców i posiadającą świetne pojazdy, dzięki czemu zapewniamy podróżującym bezpieczną, komfortową podróż. Naszym priorytetem jest, aby zachowując maksymalne bezpieczeństwo, dowieźć naszych klientów na miejsce punktualnie.

Rezerwacja miejsc w busach

Podróż

Aby podróż przebiegała Państwu maksymalnie komfortowo należy pamiętać i zadbać o kilka szczegółów. Przede wszystkim radzimy Państwu ubrać się w coś lekkiego z możliwością założenia czegoś cieplejszego. Wiąże się to z faktem, iż latem w naszych busach działa klimatyzacja, natomiast w chłodniejsze dni - ogrzewanie, dlatego też temperatura w busie jest inna niż na zewnątrz. 

Jeżeli ciepią Państwo na dolegliwości związane z podróżowaniem, radzimy zaopatrzyć się w odpowiednie środki minimalizujące tego typu dolegliwości. Warto również zadbać o prawidłowe krążenie w organizmie, dlatego też radzimy, aby na każdym przystanku wysiąść z naszego pojazdu, wykonać kilka prostych ćwiczeń, przespacerować się, "rozruszać kości". Dzięki temu podróż nie będzie męcząca, a po dotarciu na miejsce, nie odczują Państwo jej negatywnych skutków. Oczywiście, w razie potrzeby, prosimy aby zgłaszać konieczność postoju naszemu kierowcy. Reasumując, nasza firma oferuje Państwu bezpieczną komfortową podróż oraz wysoki poziom usług. Dodatkową zaletą naszej firmy jest fakt, że przewozy do Holandii, przewozy do Niemiec oraz przewozy do Belgii mają konkurencyjne ceny, które w połączeniu z promocjami i gratisami są naprawdę atrakcyjne. 

Do tego nie ma żadnych dodatkowych, ukrytych opłat! Ponadto jesteśmy wyjątkowo elastyczni w kwestii bagażu - limit bagażowy praktycznie nie istnieje, wszystko jest "do dogadania" przy rezerwacji. Oferujemy też wiele atrakcyjnych promocji, które pozwalają Państwu zaoszczędzić niemałą kwotę, a do tego w cenie biletu zapewniamy smaczny, ciepły posiłek. 

Ogromnym atutem naszej firmy są kierowcy mający wieloletnie doświadczenie, doskonale znający trasy, dzięki czemu oszczędzają Państwo czas. Warto również zwrócić uwagę na fakt, iż nasze pojazdy są dostosowane do wszelkich unijnych wymogów, regularnie poddawane szczegółowym kontrolom. Bezpieczeństwo i zadowolenie naszych podróżujących jest dla nas sprawą nadrzędną. 

 Nasza firma oferująca usługi związane z przewozem osób oraz rzeczy od lat dba o to, aby klienci, którzy zdecydowali się na skorzystanie z naszej oferty, byli nie tylko zadowoleni, ale przede wszystkim chcieli do nas wracać i polecali nas innym. Dbamy nie tylko o komfort czy optymalizację czasu podróży, ale przede wszystkim o to, aby bezpiecznie dotarli Państwo do swojego celu. Mamy nadzieję, że nasza oferta, atrakcyjne ceny oraz promocje, zainteresują Państwa i zdecydują się Państwo na skorzystanie z naszych usług.


Zapraszamy !!!